Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Desktop компјутери HP Core i5. Поголем избор. Kанцелариски до Pro Gaming.

Статус
Затворена за нови мислења.

Dinamit

Gaining Experience
25 мај 2013
391
459
Dinamit додаде нов оглас:

Desktop компјутери HP Core i5. Поголем избор. Kанцелариски и Pro Gaming. - 49 €

На продажба Desktop Компјутери. Повеќе видови. Супер цени

tip 02. Hp Elite

Intel core i5 2400
4GB DDR3
320GB HDD
8xUSB
19" LCD monitor

Цена за 1 парче 69 евра
Цена за 6 парчиња 59 евра
Цена за 10 парчиња 49 евра

Tip 3 Lenovo Thinkcentre

Procesor Tip : Intel Core i5 4590
Memorija: 4GB / 8GB DDR3
Hard drive 250GB/500GB
Graph. Intel HD 2GB
Optical Drive dvd/rw
OS Windows 10 Licenca

Цена за 1 комплет 92 еur
Цена за 3 парчиња 86 eur
Цена за 10 парчиња 78 еur...

Видете го целиот оглас...
 

Dinamit

Gaining Experience
25 мај 2013
391
459
Празнично отидоа повеќе конфигурации. Извинување до сите на кои не им е одговорено. Да не пишувам посебно на сите, ќе објавам што е продадено.

tip 02. Hp Elite (Продадени сите 20 парчиња)

Tip 3 Lenovo Thinkcentre ( Продадени 20 парчиња, Останато 8 парчиња) Сите 8 парчиња по 78 евра.

Procesor Tip : Intel Core i5 4590
Memorija: 4GB / 8GB DDR3
Hard drive 250GB/500GB
Graph. Intel HD 2GB
Optical Drive dvd/rw
OS Windows 10 Licenca

Цена за 1 комплет 92 еur
Цена за 3 парчиња 86 eur
Цена за 10 парчиња 78 еur

Тip 4 HP EliteDesk ( 2 парчиња) Во цената е вклучен монитор

Intel Core i5 6500
8GB RAM
250 GB SSD
Intel HD 2GB
Windows 10
dvd/rw
19" LED Samsung

Цена за 1 комплет 155 евра
Цена за 2 парчиња 145 евра

Tip 11. Desktop Core i5 Gaming (Продадени сите 3 парчиња)
Со гаранција

Intel Core i5 9400,
16gb DDR4,
256gb SSD Samsung EVO
GTX 1650 4GB
cooler Master
Case RGB

Цена за едно парче 21500 ден
Цена за 2 или повеќе парчиња 19900 ден

Tip 12. Desktop Core i5 11 generacija (Продадени 2 парчиња, Останато 1 парче)
Користени севкупно 40 дена.
Со гаранција

Intel Core i5 11400,
16gb DDR4,
256gb SSD Samsung Evo,
1000GB HDD,
RTX 2060 6GB,
cooler Master,
Case RGB

Екстра Цена 1 парче 30900 den
Цена за три или повеќе 28900 den

Tip 13. Acer PREDATOR Orion 5000 ( Продадени 2-те парчиња)
Користени 5 дена со гаранција

www.neptun.mk

Персонален компјутер ACER PREDATOR ORION 5000 i7-12700/32GB/1TB/RTX 3080 10GB

Персонален компјутер Процесор:Intel Core i7-12700 2.10 GHz Графика:NVIDIA GeForce RTX 3080 10GB Внатрешна меморија:32GB DDR5 Меморија:1TB SSD

Intel Core i7 12700,
32gb RAM
1000gb SSD
RTX 3080 10GB,
cooler Master,
Case RGB

Цена за едно парче 88300 den
Цена за двете парчиња 83900 denДоплата за монитори.

17" inci LCD - 8 eу ( 20 парчиња)
19" Inci LCD - 10 eу (13 парчиња)
20" inci LCD - 13 eу (7 парчиња)
19" inci LED - 24 eу (8 парчиња)
22" inci LCD- 35 eу ( 1 парче)
22" Inci LED Samsung 42 eу (7 комада)
23" inci LCD Dell 42 eу ( 1 парче)
Gaming Лаптопи Нови ( и двата модели се продадени)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.598
Мислења
945.544
Членови
34.082
Огласи
1.974
Најнов член
classicmetal
На врв Дно