• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Desktop intel core i5 4570 8gb i 22 inci monitor

  • Ја почнал/а темата
  • #1

viktorce

Gaining Experience
13 март 2015
371
264
На продажба одлично сочуван компјутер hp elite desk 800 со следниве перформанси

Intel core i5 4570,
16gb ram,
samsung 500gb hard drive,
Graficka nvidia nvs 315 1GB
22 inci lcd monitor HP

Wifi тастатура и wifi маус a4

12000 ден комплет
 
Последна промена:
  • Ја почнал/а темата
  • #3

viktorce

Gaining Experience
13 март 2015
371
264
Фала ти,
Ќе замолам ако може модератор да преправи
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,676
Мислења
830,329
Членови
28,680
Најнов член
Ljubac
На врв Дно