• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Desktop DDR1 400mhz 2x1gb

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Deksa

On your way to fame
9 февруари 2012
696
501
Kupuvam 2x1gb plocki DDR1 400mhz za desktop, ponudete.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,717
Мислења
849,280
Членови
29,441
Најнов член
Nikii
На врв Дно