1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Десктоп 1155 i3 3220 MSI Z77 4GB RAM

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од borcep, 23 Април 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  borcep

  borcep
  Practice makes perfect

  750
  1,223
  12 Септември 2013
  Машко
  Се продава десктоп куќиште составено од i3 3220 процесор, матична MSI Z77(со IO shield), 4GB RAM, гембирд напојување и нонејм куќиште. Користено но исправно, солидно за сурф машина во комбинација со 60 GB SSD и 8GB RAM (достапни со доплата).
  Пар сликички колку да не е празно:

  [​IMG]

  [​IMG]

  Цена 4200ден, замени не примам, карго не праќам.
  Контакт во приватна порака.
   
  На omegaRED му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  borcep

  borcep
  Practice makes perfect

  750
  1,223
  12 Септември 2013
  Машко
  Резервација.
   
Слични теми
 1. Lokvan
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  832
 2. olikomerc
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  786
 3. Pane24
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  680
 4. IcePick
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  851
 5. rippermkd
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  167
Вчитување...

Сподели

Вчитување...