• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

deshifriranje na pasvord-lozinka [NOKIA]

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Darij ll

Intern
24 мај 2007
5
0
nekoj dobrotvor da mi kaze kade mozam da ja desifriram lozinkata koja sto ja zaboraviv od nadvoresna memorija (1GB) za mob.telefon NOKIA.Vo ovlasteniot servis za NOKIA mi kazaa deka ne postoi nacin da se razbie lozinkata!?
:chudenje:
Blagodaram za sekoja pomos
 

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
Постои, можат да ти ја декодираат.
Само ќе треба да си платиш.
 

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
Па, ќе си се распрашаш по сервиси. Повеќето можат, ама можиш и да побараш помала цена (што е тешко веројатно дека ќе најдиш).

Точно место неможам да ти кажам, оти јас сум од Битола, а ти незанам од каде си.:)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,792
Мислења
850,509
Членови
29,480
Најнов член
EnemyUnit
На врв Дно