• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Delux DLV-B30

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

StenmarC

Intern
16 април 2007
716
13
stenmarc.blog.com.mk
Имам купено Delux веб камера DLV-B30. На CD-то со драјверите недостига една датотека што се вика VM305STI.dll
Да не има некој слична, или иста веб камера па да може да ми ја прати даа dll датотека оти барав на нетов и не можев да ја најдам. Поздрав
 

imgjek

Intern
8 април 2007
7
0
Moja Pomos!

Brat treba da se odi po upatsvo!
Tamu pisuva deka prvo treba da go instaliras drajverot, pa posle ke ja proklucis kamerata!
I jas imam instalirano golem broj na takvi kameri po ovoj princip!
Na drug nacin ne moze!
Pozdr:bye1:
 

vladomkd

Баниран/a
22 август 2007
114
0
@StenmarC

како си задоволен од камерата? може ли да се најде нешто подобро во тој ценовен ранг?
 
  • Ја почнал/а темата
  • #11

StenmarC

Intern
16 април 2007
716
13
stenmarc.blog.com.mk
@StenmarC

како си задоволен од камерата? може ли да се најде нешто подобро во тој ценовен ранг?
Камерата е супер. Има убава слика. Проблем имав само во инсталирањето, но тоа се среди.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,728
Мислења
856,160
Членови
29,737
Најнов член
M123xyz
На врв Дно