1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Delphi ds150e 2016.r0

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Saso PC, 3 Декември 2019 во 19:53.

 1. Saso PC

  Saso PC
  Gaining Experience

  157
  265
  5 Април 2018
  Машко
  Продавам ново ds150 р.0 2019 подржува возиле до 2016 година.
  Универзална.
  Цена:5.000
  c73843ed-f750-4204-900c-386bb3ed59eb.jpg
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Aleks
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  2,925
 2. ssaso
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,581
 3. AleksandarBR8
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  538
 4. l1d0v1c
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  981
 5. olikomerc
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  376
Вчитување...

Сподели

Вчитување...