1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Делово за лаптоп Asus X554L

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Fatal1ty_, 3 Јуни 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,903
  26,240
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Продавам разни делови кои се останати од лаптоп со изгорена матична.
  Се работи за модел Asus X554 L

  Продавам Тастатура (Бела)
  Дисплеј
  Оргинален понач
  dvd/rw
  Оргинална батерија која е во добра состојба
  Кулер
  Звучници, вифи картичка и остали ситнурии

  Се комплет за 1000 ден

  20200603_095154.jpg

  20200603_095224.jpg 20200603_095235.jpg 20200603_095306.jpg 20200603_095332.jpg
   
  На Astro му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,903
  26,240
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
 3. VerifiedUsers Overlay
  Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,903
  26,240
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Продадено!
   
  На CyberTm му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...