1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено delovi

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од rippermkd, 7 Јуни 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. rippermkd

  rippermkd
  Gaining Experience

  358
  182
  11 Јануари 2016
  Машко
  Akter
  athlon II x4 620
  asrock n68c-s ucc
  deepcool gamma archer
  teamgroup ddr3 4gb 1600mhz
  asus rx550 2gb so garancija
   
 2. rippermkd

  rippermkd
  Gaining Experience

  358
  182
  11 Јануари 2016
  Машко
  Akter
Слични теми
 1. Pane24
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  334
 2. BESKO
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,805
 3. Mario.Bog
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  407
 4. Mao
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  762
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...