Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Делови за PC и периферија

Статус
Затворена за нови мислења.

Vlad944

Practice makes perfect
3 март 2015
566
1.367
Битола
Vlad944 додаде нов оглас:

Делови за PC и периферија - 4.500 ден.

Продавам хардвер и периферија

-Cooler Master H500 RGB гаранција Сетек - 4500 денари

-BeQuiet Pure Power 700W Gold Semi-Modular гаранција Нексио до 15.01.2026 - 5500 денари

-Ryzen 5 5600X - 01.09.2024 - 9000 денари

-Arctic Freezer Duo - помината гаранција - 1700 денари

-Nvidia RTX 3070 Ti Asus TUF OC гаранција Сетек до 25.02.2025 - 36000

-Asus VG258QR 165Hz 24" 1920х1080 гаранција Сетек до 28.09.2023 - 8000 денари

-Gskill KM360 TKL - гаранција Нексио до 02.03.2023 Напомена: При...

Видете го целиот оглас...
 

rippermkd

Gaining Experience
11 јануари 2016
490
376
Bitola
rippermkd's setup  
Processor & Cooler
ryzen 7 2700 @4150MHz, custom EKWB / bykski watercooler
Motherboard
ASUS Crosshair hero VII
Storage
samsung 970evo 500gb; asgard NVME 1TB 4tb HDD
PSU
XFX pro 1000W
RAM
kingston savage @3200 cl13
Video card
ASUS ROG STRIX RX5700
Case
JNC nekoe Modirano do daske
Mouse
rapoo v320
Keyboard
motospeed GK89
Monitor
LG 27gl850
OS
win10
Rez go arctic-ot
 

Vlad944

Practice makes perfect
3 март 2015
566
1.367
Битола
Останати:
BeQuiet Pure Power 700W Gold Semi-Modular гаранција Нексио до 15.01.2026 - 5000 денари

-Ryzen 5 5600X - 01.09.2024 - 9000 денари

-Nvidia RTX 3070 Ti Asus TUF OC гаранција Сетек до 25.02.2025 - 35000

-Asus VG258QR 165Hz 24" 1920х1080 гаранција Сетек до 28.09.2023 - 8000 денари

-Gskill KM360 TKL -1800 денари

-Logitech G403 - Гаранција Жирафа уште 7 месеци - 2000 денари
 

Vlad944

Practice makes perfect
3 март 2015
566
1.367
Битола
Да не стој така спаковано и да бери прашина за џабе.
Најниска цена 4000 денари со гаранција од Нексио СК до 2026 година
 

Vlad944

Practice makes perfect
3 март 2015
566
1.367
Битола
Bequiet Pure Power 11 700W BN299

4000 денари
Доаѓа со сите кабли во фабрична кутија и гаранција од Нексио со важност до 2026 година.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.000
Мислења
973.046
Членови
35.348
Огласи
2.935
Најнов член
MilaKalkova93
На врв Дно