Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Делови ASUS TUF GAMING B560M-PLUS, i5-11400F , DDR4 16GB 3200MHz RGB

Статус
Затворена за нови мислења.

dzunko

Gaining Experience
26 септември 2007
391
375
Битола
dzunko додаде нов оглас:

Делови ASUS TUF GAMING B560M-PLUS, i5-11400F , DDR4 16GB 3200MHz RGB - 17.500 ден.

Продавам комплет од матична плоча, интел процесор и рам. Деловите се нови и некористени воопшто земени локално во компензација преку фирма . Затоа да речам дека гаранција немаат иако можи да се побара фактурата.

- ASUS TUF GAMING B560M-PLUS
...

Видете го целиот оглас...
 

dzunko

Gaining Experience
26 септември 2007
391
375
Битола
Рам мемориите сеуште на продажба , ама сепак темата нека оди “ клуч “ . За неколку денови ќе отворам тема за исто некористени нови делови од интел 11-та генерација .
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.792
Мислења
969.387
Членови
35.182
Огласи
2.801
Најнов член
bunce
На врв Дно