• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

DELL XPS series

  • Ја почнал/а темата
  • #1

MARTIN_MKD

Intern
27 ноември 2007
419
2
Знае ли некој кај може кај нас во Македонија да се најде лап топ од серијата XPS на DELL?

 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
Макпетрол е официјален застапник на производите на Dell така да пробај таму, јас имам гледано реклама каде ги рекламираат производите на Dell XPS рекламата ја пуштаат на телма за време на натпреварите од серија А
 
  • Ја почнал/а темата
  • #4

MARTIN_MKD

Intern
27 ноември 2007
419
2
Макпетрол и Ланком, мада Ланком се ужасно скапи :ua:
Во Ланком не најдов XPS модел, а на Макпетрол толку им е ужасна страната што се згрозив додека ја листав. За една толку богата фирма срамота е да имаат таков web.
Ај нема везе забегав оф-топик
Инаку фала за информациите
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,034
Мислења
854,869
Членови
29,642
Најнов член
cut011983
На врв Дно