Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Dell Vostro 5510

Статус
Затворена за нови мислења.

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
497
996
no_retreat додаде нов оглас:

Dell Vostro 5510 - Проценка

Ве молам ако може проценка за лаптоп Dell Vostro 5510
Купен од T-Home 27.12.2022 со локална гаранција од 36 месеци,
Лаптопот е 10/10 состојба, користне е помалку од 20 часа.

DELL Vostro 5510

Доколку одговара проценката истиот ќе оди на продажба

Видете го целиот оглас...
 

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
497
996
Ja ima specifikacijata i na linkot od setec

DELL Vostro 5510
- Процесор Intel Core i5-11320H (8MB 4.5GHz)
Графичка карта Iris Xe
Рам Меморија 8GB DDR4 3200MHz
Диск 512GB SSD M.2 2280 NVME
720P HD CAMERA
4CELL 54WH Battery
15.6 Full HD (1920x1080) IPS
 

Enis-Phantom

On your way to fame
18 ноември 2013
345
508
Небитно
Не го приметив линкот се извинувам :)
Со оглед на тоа дека е 2 месеци користен можеш да пробаш со 10-15% пониска цена од таа што е во сетек.
 

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
497
996
Оди на продажба 35000 денари,
доаѓа комплет со торба.
Гаранција до 27.12.2025

Dell Vostro 5510 Notebook PC (N5111CVN5510EMEA01) - 11th Generation Intel Core i5-11320H Processor,
8GB DDR4 3200MHz RAM (1 x 8GB, 2 Slots, 32GB Max),
512GB M.2 PCIe NVMe Solid State Drive,
15.6-inch Full HD Anti-Glare LED Display (1920 x 1080),
720p Webcam,
2W x 2W = 4W Stereo Speakers,
Backlit Keyboard,
Intel Wi-Fi 6 2x2 (Gig+) + Bluetooth,
Connectivity: 1 x RJ-45 Ethernet port, 2 x USB 3.2 Gen 1 ports, 1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type C® port with DisplayPort Alt mode/Power Delivery (i5 only), 1 x Headset Jack, 1 x HDMI 1.4 port, 1 x DC-in port,


Контакт 077 638 126 или ПП
 
Последна промена:

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
497
996
Се повлекува од продажба, благодарност до двајцата членови за проценката.
Може клуч
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.255
Мислења
977.503
Членови
35.564
Најнов член
songzhu
На врв Дно