1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Dell UltraSharp U2414H

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Fatal1ty_, 17 oктомври 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,386
  25,016
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Купувам монитор Dell UltraSharp U2414H. Ако некој го има конкретниов модел нека пише понуда.

  Поздрав
   
  На Speedster, gOJDO, dr.doom и уште 3 други им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,386
  25,016
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
Слични теми
 1. Luidgi
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  427
 2. wolverine
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  398
 3. olikomerc
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  750
 4. Woofer
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  524
 5. skopje_mkd
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,100
Вчитување...

Сподели

Вчитување...