1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Dell Ultra Sharp U2412M, LED IPS 16:10

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од skopje_mkd, 15 Август 2019.

 1. skopje_mkd

  skopje_mkd
  Gaining Experience

  303
  176
  5 Февруари 2016
  Продавам Dell ultra sharp U2412M, LED IPS 16:10 во беспрекорна состојба без мртви пиксели комплет со кутија и сите додатоци, користен 3 години во просторија во која не се пуши!! Може да се види во секое време.  цена: 8000 денари !!
   
  На skullmonkey му/ѝ се допаѓа ова.
 2. skopje_mkd

  skopje_mkd
  Gaining Experience

  303
  176
  5 Февруари 2016
 3. skopje_mkd

  skopje_mkd
  Gaining Experience

  303
  176
  5 Февруари 2016
 4. skopje_mkd

  skopje_mkd
  Gaining Experience

  303
  176
  5 Февруари 2016
 5. skopje_mkd

  skopje_mkd
  Gaining Experience

  303
  176
  5 Февруари 2016
 6. skopje_mkd

  skopje_mkd
  Gaining Experience

  303
  176
  5 Февруари 2016

Сподели

Вчитување...