1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Dell u2419h

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од AleksandarCaki, 24 Јануари 2020.

 1. AleksandarCaki

  AleksandarCaki
  Practice makes perfect

  596
  1,429
  19 Јуни 2015
  Машко
  Архитект
  DaVoRkNe, ivan mihajlovikj и на architect им се допаѓа ова.
 2. masterwu

  masterwu
  Gaining Experience

  543
  405
  11 Февруари 2016
  Машко
  11k
   
  На AleksandarCaki му/ѝ се допаѓа ова.
 3. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,810
  3,973
  1 Септември 2011
  Машко
 4. AleksandarCaki

  AleksandarCaki
  Practice makes perfect

  596
  1,429
  19 Јуни 2015
  Машко
  Архитект
  Направена е експресна резервација.
   
  На DaVoRkNe, Molec, 1s3ct0wN и уште 2 други им се допаѓа ова.
 5. Molec

  Molec
  Unstoppable

  1,349
  2,163
  18 Мај 2011
  Машко
  Све ме занима
 6. AleksandarCaki

  AleksandarCaki
  Practice makes perfect

  596
  1,429
  19 Јуни 2015
  Машко
  Архитект
  Продаден, клуч.
   
  На ivan mihajlovikj му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...