Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Dell SE2722H Нов

Статус
Затворена за нови мислења.

ARMac

Epic
2 октомври 2010
9.248
12.061
Скопје
androgaming.com
ARMac додаде нов оглас:

Dell SE2722H Нов - 6.900 ден.

Dell SE2722H 27" стигна во саботата од жирафа, отпакуван и толку.​


Ќе зимам појак 32ка. Нема замени, има гаранција 1 год. Мониторот е во Скопје во центар. По карго не би. Ја фрлив кутијата.​

Не верувам дека ќе намалам цена, повеќе ми се исплати да го чувам.

27" Full HD
75Hz
AMD Freesync
HDMI, VGA

[URL...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.585
Мислења
965.497
Членови
34.956
Огласи
2.660
Најнов член
DragiD
На врв Дно