Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Dell S2719DGF

Статус
Затворена за нови мислења.

imortel

Gaining Experience
18 февруари 2012
177
276
Скопје
imortel додаде нов оглас:

Dell S2719DGF - Проценка

Се продава одлично зачуван Dell монитор купен од Анхоч пред 3-4 години со измината гаранција, користен во непушачка просторија стриктно за играње.

27"
1440p
150Hz
TN Panel
FreeSync

Нека оди на проценка па на продажба.

Видете го целиот оглас...
 

Nikola100

Unbeatable
30 септември 2019
4.064
4.065
Скопје
hackitfree.github.io
Go zimam. Vidi poraka...

Sent from my SM-S908N using Tapatalk
Хмммм...
Ципирипи а ?
Те советувам малку повнимателен да бидеш со овој член..
this-is-not-a-scam-austin-evans.gif
 

Fredy

Unstoppable
12 октомври 2014
1.147
3.019
Skopje
Fredy's setup  
Processor & Cooler
Intel I5 13500 /Noctua D14
Motherboard
Gigabyte B760 Gaming X DDR 5
Storage
970 evo plus 500gb + Kingston A2000 NvMe 1Tb + SSD Samsung 850 pro 256gb
PSU
EVGA SuperNova 750 G3
RAM
2x16GB DDR5 Kingston Fury Beast @6000Mhz
Video card
MSI 3080 Suprim
Case
NZXT s340 Elite
Mouse
Logitech G502 Proteus Spectrum
Keyboard
G.Skill Ripjaws KM780 RGB cherry mx brown
Audio
Sennheiser HD 518 + Kurzweil KS40A
Monitor
Asus RoG PG279Q 1440p 165Hz IPS
OS
Windows 11 Pro
Ццццц....

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
 

Nikola100

Unbeatable
30 септември 2019
4.064
4.065
Скопје
hackitfree.github.io
Природно глуп и туп човек не треба да дава совети ! :)
Телефоните на луѓето што си ги продал - те бараа !
Што не се јави да објасниш ? Се гледа кога си на форум а се криеш не се јавуваш ко ќе те спомнат .
Одеднаш после 2 години се појавуваш и сакаш да купиш нешто . Само да го предупредам човекот...
Нутело една :ROFLMAO:
 

Astro

Epic
20 јуни 2012
9.287
14.417
Све битанги се начуваквте на форумув бе, исто ко влада го направивте. Само Левица за вас :ROFLMAO:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.529
Мислења
964.350
Членови
34.902
Огласи
2.617
Најнов член
darko SNR
На врв Дно