• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Dell S2319H 23" 60Hz IPS монитор со вградени звучници

baz

Intern
26 август 2011
81
21
baz додаде нов оглас:

Dell S2319H 23" 60Hz IPS монитор со вградени звучници - Проценка

Купен на 17-02-2021 од Телеком, користен месец дена како втор монитор, преостаната гаранција 1 година, доаѓа со сите кабли/аксесоари а кутијата треба да ја побарам

23 инчен 1920x1080p IPS панел
60Hz
Вградени Звучници
1 x HDMI 1.4 Input
1 x VGA Input
1 x 3.5 mm Input
1 x 3.5 mm Output

Видете го целиот оглас...
 
20 јуни 2008
476
514
Ivicakmk's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 7 5800X & Noctua NH-D15 chromax.black
Motherboard
MSI MAG X570 TOMAHAWK WIFI
Storage
Samsung 970 EVO 500GB + WD Red 2 TB
PSU
Gigabyte P750GM 750W
RAM
2x16 GB Kingston HyperX Fury DDR4 3600 MHz CL16
Video card
Asus TUF RTX 3070 Ti
Case
Sharkoon TG6
Mouse
Logitech G502 Proteus Spectrum
Keyboard
Gigabyte Aivia Osmium
Audio
Razer Blackshark V2 Pro
Monitor
Dell S2721DGFA / BenQ BL3201PT
OS
Windows 10 Pro

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44.590
Мислења
926.676
Членови
33.196
Огласи
1.301
Најнов член
tamildhol
На врв Дно