1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Dell Monitor SE 2717H

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Bozoo, 22 Јули 2019.

 1. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  308
  260
  9 Јуни 2012
  Машко
  Decki edna procenka na mojov monitor kupen e 20.02.2018 uste e pod garancija od Anhoch. Koska e nema mrtvi pixeli i slicno.

  IMG-cf83cf58951723b93be047ee967b8393-V.jpg IMG-a6ca912767c79d8d2dc91d33a712661b-V.jpg IMG-ead5a260f32320b1a4df091ee5190c9b-V.jpg
   
 2. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,950
  4,186
  28 oктомври 2008
  7.500-8.000 денари
  едит: забриши го панелот, вака изгледа како да е изгребан малку...
   
  На Rukfash и Bozoo им се допаѓа ова.
 3. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  308
  260
  9 Јуни 2012
  Машко
  Да не изгледа убаво од моја страна
   
 4. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,760
  3,918
  1 Септември 2011
  Машко
  7000-7500 денари,со оглед на тоа што нов бил 10500.
   
  На draganamon му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  308
  260
  9 Јуни 2012
  Машко
  received_478346122740903.jpeg
   
  На Banjifiko му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,950
  4,186
  28 oктомври 2008
  Да точно, бил 12.980, но сега е веќе 10.980, така да...
   
  На DaVoRkNe и Bozoo им се допаѓа ова.
 7. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  308
  260
  9 Јуни 2012
  Машко
  Neka odi na prodazba

  8000 denari.
   
 8. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  308
  260
  9 Јуни 2012
  Машко
  Резервиран.
   
 9. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  308
  260
  9 Јуни 2012
  Машко
  Откажана резервација.
  Нова цена : 7500 денари.
   
 10. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  308
  260
  9 Јуни 2012
  Машко
  Продаден.
   
  На Banjifiko му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...