Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

DELL Latitude 5431 14" FHD, i7-1270P, 16GB DDR5, 512GB SSD, Iris Xe, Win11Pro

Статус
Затворена за нови мислења.

menansali

Intern
28 април 2023
0
14
menansali додаде нов оглас:

DELL Latitude 5431 14" FHD, i7-1270P, 16GB DDR5, 512GB SSD, Iris Xe, Win11Pro - 50.000 ден.

DELL Latitude 5431 14" FHD, i7-1270P, 16GB DDR5, 512GB SSD, Iris Xe, Win11Pro
Продавам добар сочуван како нов лаптоп, користен неколку месеци само за програмиранје.
Мозе замена само со macbook.

Цена: 50000 денари.
 • Процесор - 12th Gen.Intel Core i7-1270P vPro(12C/16T/18MB/up to 4.8GHz)
 • Екран - 14" FHD (1920x1080) IPS AG 250nits
 • Рам - 16GB (1X16GB) DDR5 4800MHz
 • ССД - 512GB M.2 PCIe NVMe SSD
 • Графичка - Intel Iris Xe Graphic

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.551
Мислења
964.842
Членови
34.923
Огласи
2.635
Најнов член
williamshakespeare30
На врв Дно