Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Dell Latitude 3510 Intel i7-10510U

fazrijan

Gaining Experience
24 март 2012
147
200
Skopje
www.terakota.com.mk
fazrijan додаде нов оглас:

Dell Latitude 3510 - Проценка

Друштво би ве замолил за една проценка па ќе оди на продажба.
Лаптопот е користен многу малце без никакви оштетувања.

Погледнете го атачментот 138140

Specifikacii:
10th Generation Intel® Core™ i7-10510U (4 Core, 8M cache, base 1.8GHz, up to 4.9GHz)
15.6" FHD WVA (1920 x 1080) Anti-Glare Non-Touch,
Camera and Microphone, WLAN/WWAN Capable
16 GB Memory DDR4 Non-ECC 1
512GB Micron 2400 NVMe™ SSD
Intel® Dual Band Wi-Fi 6 AX201 2x2 802.11ax 160MHz + Bluetooth 5.1
Single Pointing...

Видете го целиот оглас...
 

fazrijan

Gaining Experience
24 март 2012
147
200
Skopje
www.terakota.com.mk
Проценка нема,нека оди на породажба половина цена од тоа што е купен,почетна сума е 28000 ден.
Заентересирани контакт во пп или директно на тел.070 267 657 Владо
 
Последна промена:

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.301
Мислења
978.073
Членови
35.585
Најнов член
Megi
На врв Дно