Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Dell Inspirion N5110

 • Ја почнал/а темата tomi
 • Време на почнување
Статус
Затворена за нови мислења.

tomi

Sensei Модератор
16 април 2007
9.856
3.757
Скопје
tomi додаде нов оглас:

Dell Inspirion N5110 - 9.000 ден.

Продавам одлично сочуван лап топ малце постар но брка работа за сурфање и некое обично работење...

 • Ekran 15.6
 • CPU I3 2310M 2.1 Ghz
 • Ram 8Gb Ram
 • HDD 120 GB SSD
 • HDMI
 • Original Polnac

Батерија нема... Моментално работи на Windows 7, доколку сакате да инсталирате Windows 10 ке мора да се направи абдејт на биос а за тоа ви е потребно батерија, чисто како инфо да имате...

Цена: 150 evra

Видете го целиот оглас...
 

zirkach

On your way to fame
12 февруари 2015
962
731
Струга
www.facebook.com
zirkach's setup  
Processor & Cooler
i3 1215u
Motherboard
Lenovo
Storage
Solidigm P41 Plus 512gb + Samsung QVO 870 1tb
RAM
16GB
Video card
Intel UHD Graphics
Mouse
MSI
Keyboard
MSI
Monitor
Samsung LS24C310EAUXEN
OS
Windows 11 PRO
мојот моментален лаптоп (2011 год) :) Ретки се ваквите квалитетни лаптопи
 
 • Ми се допаѓа
Реакции: tomi

Miki98

Gaining Experience
13 јануари 2021
468
280
Macedonia Pehchevo [2326]
www.balkan77.com
мојот моментален лаптоп (2011 год) :) Ретки се ваквите квалитетни лаптопи
Ништо не е ретко,ако имаш кеш ќе го имаш.
(нешто сите почнаа на ценкање,замисли за една палачинка мојот школски со 50000илјадраки плата не вреди да се ценка за 100денари)
Бумп нова цена 8.000 мкд
Лаптопот може да го продадеш,само да држи батерија одма некој купец ќе се погоди.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
45.673
Мислења
947.003
Членови
34.145
Огласи
2.013
Најнов член
Yadow
На врв Дно