1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Dell Inspirion 1525 power cord ac adapter charger

Дискусија во форумот 'Генерална ИТ дискусија' започната од lacocaraca, 29 Декември 2009.

 1. lacocaraca

  lacocaraca
  Intern

  4
  0
  29 Декември 2009
  Замена за полнач на Dell Inspirion 1525?

  Или некој што сервисира (само не полнач-полначот е здрав) connctor ?

  благодарам однапред
   
Слични теми
 1. dstamenkovski
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  903
 2. AirCrack
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  716
 3. Laik_sk
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  416
Вчитување...

Сподели

Вчитување...