• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
  Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

  Со почит It.mk
 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Dell G5 5500 Gaming Laptop

Статус
Затворена за нови мислења.
 • Ја почнал/а темата
 • #1

Bozoo

Gaining Experience
9 јуни 2012
345
413
Продавам лаптоп Dell G5 купен од телеком пред месец дена користен скоро ич за тој период. Доаѓа со гаранција 3 години и оригинален полнач.


Intel i5 10300H
8GB DDR4 3000 mhz
SSD 512 GB
GTX 1660Ti 6GB DDR6 ( ne e max-q) graficka
15.6 inch Full HD Display

Цена: 51.000 денари

FD032F89-7864-49B3-A02E-810E495F80D8.jpeg C5882762-5873-4E1B-94C8-9F4D80792070.jpeg
 
 • Ја почнал/а темата
 • #2

Bozoo

Gaining Experience
9 јуни 2012
345
413
Цена : 50.000 денари.
 
 • Ја почнал/а темата
 • #4

Bozoo

Gaining Experience
9 јуни 2012
345
413
Продаден надвор од форум .
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,741
Мислења
856,518
Членови
29,744
Најнов член
itisoktodance
На врв Дно