• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Delix

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

delix

Intern
7 април 2007
702
23
Zdravo, jas sum Delix, momentalno ke ostanam na toa, ponatamu mozebi ke kazam ime. Ako ima nesto so mrazam toa e glupa zenska. Sakam basket, i se povrzano so kompjuteri
 

D

Администратор
31 март 2007
3,292
2,000
www.iwmnetwork.com
Здраво Delix, добредојде на форумот и се надевам твојот престој тука ќе ти биде интересен...
 

D

Администратор
31 март 2007
3,292
2,000
www.iwmnetwork.com
Добредојде Горан, ќе ни биде драго да го чуеме и твоето мислење на овој форум... Ѕирни ги правилата пред да почнеш со постирање за секој случај :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,802
Мислења
850,718
Членови
29,488
Најнов член
nikojov
На врв Дно