• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Delfina

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #6

Delfina

Intern
11 април 2007
2
0
Jaia, samo ti raduvaj se:))) moze ke ima uste ponatamu, pa na radosta ke i nema kraj:))

fala , se nadevam deka ke bide uste po poseten!

:p i 4 ti
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,802
Мислења
850,717
Членови
29,488
Најнов член
nikojov
На врв Дно