Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Декодирање рутери

bloopers

Intern
28 октомври 2022
3
0


SPEEDPORT PRO PLUS- model na ruter

Posle 4 godini redovno plakjani smetki na mk telekom imav problem so konektiranje na ruter od Telekom de ,nikakva inforacija ne dobiv osven povrzete go postoeckiot ruter na noviot za da ima signal nikakvo objasnuvanje ne dobiv. Mislev se smenilo nesto deka imam predobra sorabotka so Telekom.de . Preporaki za dekodiranje na ruter i opticki internet provajder. Blagodaram odnapred za vaseto mislenje i pruzena informacija.
 

Атачменти

 • 80D2E3EA-7A2E-4EF0-ADA9-03251BF57234.jpeg
  80D2E3EA-7A2E-4EF0-ADA9-03251BF57234.jpeg
  1,2 MB · Прегледи: 55
 • 79D35379-0F10-44C7-9C49-E4CF6F5E0485.jpeg
  79D35379-0F10-44C7-9C49-E4CF6F5E0485.jpeg
  1,3 MB · Прегледи: 59
 • 63E22BEC-E671-41FF-A6BE-51F85B8760E7.jpeg
  63E22BEC-E671-41FF-A6BE-51F85B8760E7.jpeg
  3,2 MB · Прегледи: 61
 • B330E31C-EE8B-4CAD-8D46-5DF97B1AC32A.png
  B330E31C-EE8B-4CAD-8D46-5DF97B1AC32A.png
  1,2 MB · Прегледи: 59
 • 696E1D2D-4350-4335-9D20-DDF74C8AA783.jpeg
  696E1D2D-4350-4335-9D20-DDF74C8AA783.jpeg
  2,6 MB · Прегледи: 55
 • 4731FF93-FA31-4914-956A-B4C633CF5075.png
  4731FF93-FA31-4914-956A-B4C633CF5075.png
  1,2 MB · Прегледи: 55
 • AC4AD11A-60BC-41AD-803F-A892103557D0.jpeg
  AC4AD11A-60BC-41AD-803F-A892103557D0.jpeg
  236,8 KB · Прегледи: 53

gamon

Practice makes perfect
15 септември 2014
1.400
1.685
orgrimar
а да си платиш нешто ситно и некој да ти го декодира и кодира сфе заедно?
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.122
Мислења
975.035
Членови
35.428
Најнов член
sefeee
На врв Дно