• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

DeJaaaN

Статус
Затворена за нови мислења.

D

Администратор
31 март 2007
3,271
1,910
www.iwmnetwork.com
Добредојде Дејан на Македонски ИТ Форум. Провери ги правилата и условите за користење за твојот престој да биде пријатен.
 

Ata

Intern
21 април 2007
403
1
Dobredojde Dejan

Bas mi e milo vaka mladi luge sto se interesiraat za IT i se zelni za snaenje

Samo napred:)))))))))
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,553
Мислења
823,192
Членови
28,061
Најнов член
Viktorofski
На врв Дно