Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Подарувам Deepcool куќиште

Статус
Затворена за нови мислења.

Bozoo

Gaining Experience
9 јуни 2012
347
395
Bozoo додаде нов оглас:

Deepcool куќиште - Проценка

Дечки подарувам куќиште кое што не се користи ,му ставив еден кулер напред и еден позади, модел corsair af120, доколку некој познава некој што навистина би му требало на тоа дете да му дадеме предност. Локација Кисела Вода (кај расадник)

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.529
Мислења
964.349
Членови
34.902
Огласи
2.617
Најнов член
darko SNR
На врв Дно