1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Deepcool Kendomen TI

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Grimriper, 25 Мај 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Grimriper

  Grimriper
  Gaining Experience

  70
  197
  23 Април 2015
  Машко
  Front-End Developer
  Продавам DeepCool Kendomen TI, одлично зачувано, со сите 5х120мм вентилатори, предните се ЛЕД ( бела боја ), ( сите штравчиња и bay's за хдд ) контролерот за fan speed си работи, го продавам бидејќи го заменив со NZXT така да добро е спакувано, може да го пратам и по карго.
  99392051_858517124623767_7362467770987970560_n.jpg 100085140_849148812238995_5293064386456322048_n.jpg 101257092_243287723560589_4691058315432558592_n.jpg
  Цена: 1500 ден.
  --- Споени мислења, 25 Мај 2020 ---
  Резервирано.
   
  На gego, Tenny, zipi123 и уште 6 други им се допаѓа ова.
 2. Grimriper

  Grimriper
  Gaining Experience

  70
  197
  23 Април 2015
  Машко
  Front-End Developer
  Продадено, може клуч.
   
Слични теми
 1. Enigma
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  447
 2. undergrounde
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  333
 3. gOJDO
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  425
 4. MasteR_#0
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  452
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...