1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Deepcool Gammaxx GTe RGB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Vlad944, 16 Јануари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Vlad944

  Vlad944
  Gaining Experience

  216
  444
  3 Март 2015
  Машко
  Продавам кулер за процесор Deepcool Gammaxx GTe со гаранција.
  Кулерот е земен од Анхоч во ноември 2019 со 1 година гаранција,истиот го користев за ладење на Р5 3600 рајзен.
  Кулерот го продавам поради што направив upgrade.
  Кулерот е во фул пакување.
  Цена 1400 денари фиксна.
   
  На DaVoRkNe и toshex им се допаѓа ова.
 2. Vlad944

  Vlad944
  Gaining Experience

  216
  444
  3 Март 2015
  Машко
 3. Vlad944

  Vlad944
  Gaining Experience

  216
  444
  3 Март 2015
  Машко
  Нова цена - 1200 денари која ќе важи до среда.Потоа се враќа на старата.
   
 4. Vlad944

  Vlad944
  Gaining Experience

  216
  444
  3 Март 2015
  Машко
  1200 денари која важи до денес.
  IMG_20200122_103934.jpg
   
 5. Vlad944

  Vlad944
  Gaining Experience

  216
  444
  3 Март 2015
  Машко
 6. Vlad944

  Vlad944
  Gaining Experience

  216
  444
  3 Март 2015
  Машко
  Се трга од продажба.
  Клуч.
   
Слични теми
 1. Mario.Bog
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  773
 2. dekomote
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  572
 3. dekomote
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  568
 4. MasteR_#0
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  396
 5. Mario.Bog
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  436
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...