• Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Decode Nokia 5200

  • Ја почнал/а темата
  • #1

filipvselena

Gaining Experience
7 април 2007
2,799
76
Pred mesec dena vo Bosna si imam kupeno Nokia 5200 koj e zastiten i treba da go dekodiram.Znae li nekoj nekoja programa za dekodiranje kako Multiserver ili nesto slicno da go dekodiram ili pak nekoj znae dekoder koj dekodira Nokia 5200?Aj neka pisat tie sto znaat nesto
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,566
Мислења
823,496
Членови
28,073
Најнов член
Death Markk
На врв Дно