1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Death Stranding (PS4)

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од prolivot, 22 ноември 2019.

 1. prolivot

  prolivot
  Gaining Experience

  187
  208
  28 Декември 2014
  Купена од галерија.

  3000 денари.
   
  На Avid и skullmonkey им се допаѓа ова.
 2. prolivot

  prolivot
  Gaining Experience

  187
  208
  28 Декември 2014
 3. prolivot

  prolivot
  Gaining Experience

  187
  208
  28 Декември 2014
 4. prolivot

  prolivot
  Gaining Experience

  187
  208
  28 Декември 2014
 5. prolivot

  prolivot
  Gaining Experience

  187
  208
  28 Декември 2014
  Бумп.

  Замена може за modern warfare или star wars новата.
   
 6. skullmonkey

  skullmonkey
  Модератор

  4,033
  3,176
  25 Април 2007
  Машко
  Актер
  Сакаш клуч за ПЦ за Modern Warefare?
   
 7. prolivot

  prolivot
  Gaining Experience

  187
  208
  28 Декември 2014
  Само ps4 :)
   
Слични теми
 1. AMD_fan
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,031
 2. S
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,036
 3. BRLO_114
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  3,284
 4. lon9horn
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  689
 5. pedro:)
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  760
Вчитување...

Сподели

Вчитување...