Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

DDR5 SODIMM 2x8GB + NVMe 512GB + NVMe 1TB

JasSum

Unstoppable
8 мај 2007
2.139
2.460
JasSum додаде нов оглас:

DDR5 SODIMM 2x8GB + NVMe 512GB + NVMe 1TB - Проценка

Сум заборавил дека ги имам дома, беа огласени во декември... некој тогаш пиша, ама немав време и тргнав се на страна.
Ако има заинтересирани, нека се пријават
Дајте понуди/проценки

DDR5 SODIMM 2x8GB 4800 Samsung
Извадени од лаптоп за надградба (користени две недели), нека се водат дека немаат гаранција.

SSD / NVMe M2
INTEL SSDPEKNW512GZL NVMe Gen4 x4, 512GB
извадено од лаптоп за надградба (користено две недели), нека се води дека нема гаранција

надградено со:

TEAM GROUP MP44L NVMe PCIe...

Видете го целиот оглас...
 

JasSum

Unstoppable
8 мај 2007
2.139
2.460
дисковите продадени, останува меморијата.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.110
Мислења
974.647
Членови
35.409
Најнов член
sendrit
На врв Дно