• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Продадено DDR4 RAM

Статус
Затворена за нови мислења.

Вајкинг

Practice makes perfect
9 јуни 2015
1.173
1.635
Скопје
1x8GB Crucial DDR4-2666MHz CL19 1.2v - 1500 денари
1x8GB Kingston HyperX HX421C14FB2/8 DDR4-2133MHz-CL14 1.2v - 1500 денари

Мемориите се половни но исправни. Немаат писмена гаранција. Без карго, без замени.
cr1.jpg kr1.jpg
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.663
Мислења
889.191
Членови
31.504
Огласи
34
Најнов член
formula-1
На врв Дно