1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Менувам Ddr4 ram

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од dejan_str, 8 ноември 2019.

 1. dejan_str

  dejan_str
  Unbeatable

  8,095
  4,803
  8 Април 2011
  Машко
  Менувам kingston fury hyperx 2x8 gb ddr4 na 2666mhz cl16 za 2x8gb ddr4 на 3200 плус фрекфенција со моја дплата. Знам дека тешко би се реализирала разменава но да си пробам.
   

Сподели

Вчитување...