• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Продадено DDR4 HyperX Predator RGB 16GB 3600MHz CL17 (2x 8GB)

Статус
Затворена за нови мислења.

Maxtor

Gaining Experience
22 април 2012
86
169
Продавам кит 16GB (2 x 8GB) HyperX Predator RGB 3600MHz CL 17-19-19 купен од Сетек со гаранција до 29.03.2026 год.

Цена 5.000 ден.

*вториот идентичен кит на сликата оди на продажба кога ќе ми стигне нов 2x16

predator_16gb_3600.jpg

predator_16gb_3600_1.jpg
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.663
Мислења
889.191
Членови
31.504
Огласи
34
Најнов член
formula-1
На врв Дно