1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено DDR4 8GB 2666mhz CL13

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од SiPy`, 1 Јуни 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,624
  4,566
  23 Јуни 2015
  Машко
  Се продаваат 4 плочки по 8GB DDR4 2666mhz CL13.

  Цена: 13.000 денари IMG-ad3ff739bed6fb34921c461426c3e2a4-V.jpg IMG-e74f1ae456d119981d475e8605c9dce6-V.jpg
   
  На GGTT1 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,624
  4,566
  23 Јуни 2015
  Машко
  Бамп! Има гаранција уште 2ипол години.
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,624
  4,566
  23 Јуни 2015
  Машко
  Нова цена 11.000
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,624
  4,566
  23 Јуни 2015
  Машко
 5. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,624
  4,566
  23 Јуни 2015
  Машко
 6. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,624
  4,566
  23 Јуни 2015
  Машко
  Нова цена 10.000 денари
   
 7. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,624
  4,566
  23 Јуни 2015
  Машко
 8. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,624
  4,566
  23 Јуни 2015
  Машко
  Освежување
   
 9. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,624
  4,566
  23 Јуни 2015
  Машко
  Се продаваат 4 плочки по 8GB DDR4 2666mhz CL13 - 10.000 денари

  1 плочка - 2500 денари

  Со преостаната гаранција од 2ипол години.
   
  На spiritBreaker му/ѝ се допаѓа ова.
 10. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,624
  4,566
  23 Јуни 2015
  Машко
 11. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,624
  4,566
  23 Јуни 2015
  Машко
  Нова цена - 9.000 денари
   
 12. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,624
  4,566
  23 Јуни 2015
  Машко
  Остануваат уште 2 плочки за 4500 денари.
   
 13. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,624
  4,566
  23 Јуни 2015
  Машко
  Обнова - уште 2 плочки
   
  На NikacXMKD му/ѝ се допаѓа ова.
 14. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,624
  4,566
  23 Јуни 2015
  Машко
  Остануваат уште 2 плочки за 4500 денари.
   
 15. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,624
  4,566
  23 Јуни 2015
  Машко
 16. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,624
  4,566
  23 Јуни 2015
  Машко
  Нова цена 4000 денари.
   
 17. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,624
  4,566
  23 Јуни 2015
  Машко
  3500
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
 18. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,624
  4,566
  23 Јуни 2015
  Машко
  Продадено.
   
  На Banjifiko му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...