• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено DDR3 RAM

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #2

cgfreak

Gaining Experience
1 октомври 2010
323
375
Дома
  • Ја почнал/а темата
  • #3

cgfreak

Gaining Experience
1 октомври 2010
323
375
Дома
  • Ја почнал/а темата
  • #5

cgfreak

Gaining Experience
1 октомври 2010
323
375
Дома
1. 2x8GB Patriot Viper Black Mamba 1600МHz CL9 - 3800ден. (во оригинално пакување)
2. 2x8GB Corsair VengeanceLP 1600MHz CL10 - 3600ден. - Продадено.
3. 1x4GB G.SKILL TridentX 2400MHz CL10 - 1000ден. - Продадено.
4. 1x8GB Kingston HyperX Beast 2133MHz CL11 - 2200ден. - Продадено.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #6

cgfreak

Gaining Experience
1 октомври 2010
323
375
Дома
1. 2x8GB Patriot Viper Black Mamba 1600МHz CL9 - 3800ден. - Продадено надвор од форум.

Може клуч на темата.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,656
Мислења
829,846
Членови
28,661
Најнов член
Zokibebrat
На врв Дно