1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено DDR2 2x1GB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Vlad944, 13 Март 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Vlad944

  Vlad944
  On your way to fame

  294
  539
  3 Март 2015
  Машко
  Продавам рам меморија која се користеше до 2013 а од тогаш седат така во фиока.
  Едната плочка е Kingston а другата е Аdata.
  Цена - 400 денари.
  IMG_20200313_170722.jpg
   
 2. Vlad944

  Vlad944
  On your way to fame

  294
  539
  3 Март 2015
  Машко
 3. Vlad944

  Vlad944
  On your way to fame

  294
  539
  3 Март 2015
  Машко
  300 денари за плочките !
   
 4. Vlad944

  Vlad944
  On your way to fame

  294
  539
  3 Март 2015
  Машко
 5. Vlad944

  Vlad944
  On your way to fame

  294
  539
  3 Март 2015
  Машко
Слични теми
 1. zaeban
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,981
 2. skullmonkey
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,042
 3. Banjifiko

  Проценка SO-DIMM DDR2 (2x1GB )

  Banjifiko, 8 Јуни 2018, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  191
 4. zipi123
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  394
 5. rippermkd
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  245
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...