1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

DDcom/DDstore прави редирект на lions.mk?

Дискусија во форумот 'Останато' започната од ivan1500, 19 ноември 2016.

 1. ivan1500

  ivan1500
  Practice makes perfect

  442
  1,326
  10 Септември 2009
  Машко
  MCSA / MCITP / CEH / CCENT
  Не знаев како да ја крстам темата па ете ако модераторите им текне некое по специфично име нека ја прекрстат.

  Што е со ддком? Нивната страница https://ddcom.mk/ носи до http://www.lions.mk/ а http://ddstore.mk/ е празна.

  Некоја информација да не имате?
   
  На Astraion и viksa86 им се допаѓа ова.
 2. igor_igor

  igor_igor
  Unstoppable

  2,092
  3,227
  2 Септември 2012
  Машко
  Можеби имаат хост на Унет.
   
 3. Whisky Vishera

  Whisky Vishera
  Гостин

  лоша apache конфигурација :)
   
Слични теми
 1. d_yor8
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,579
 2. Alucard
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,207
 3. Enigma
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  977
 4. kire5566
  Одговори:
  78
  Прегледи:
  11,326
 5. skullmonkey
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,520
Вчитување...

Сподели

Вчитување...