Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

DC моторче и забчаник

Optipro

Gaining Experience
5 мај 2021
391
282
Здраво на сите.
Дали случајно некому му се наоѓа некое дц моторче (кое би работело на 6волти, може и на 12)..
Или пак некој да има РАСИПАНА батериска Бормашина...(макар и моторчето да е изгорено, ке го премотам)
Ми треба сето ова, за детско моторче на акомулатор(па доколку сепак некој има информација да се продаваат такви делови нека ми пише)

Благодарам однапред
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.519
Мислења
964.167
Членови
34.887
Огласи
2.610
Најнов член
aleksimonovski
На врв Дно