1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Dark Souls III xbox one

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од vladimir171, 17 oктомври 2019.

 1. vladimir171

  vladimir171
  Gaining Experience

  363
  182
  15 ноември 2007
  Машко
  Ја продавам играта од насловот.
  Отворена, снимена и после 1 саат избришана не ми лежи на стилот на играње па иде за продажба.

  Цена 2000 денари.
   
Слични теми
 1. -={K-O-R-U-N}=-
  Одговори:
  67
  Прегледи:
  5,829
 2. Ficho

  Dark Souls

  Ficho, 15 Април 2016, Во форумот: Игри
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,625
 3. thexfiles125
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,261
 4. ImTheDude
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  781
 5. ARMac
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  396
Вчитување...

Сподели

Вчитување...