1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Дали некој знае дали ова е возможно

Дискусија во форумот 'Off-topic теми' започната од CHukio, 20 Април 2013.

 1. CHukio

  CHukio
  Intern

  123
  43
  7 Март 2013
  Машко
  Имам гледано многу слики, меѓутоа не знам како се вика и не знам како да побарам туториал на јутуб. Дали некој знај дали е и како е возможно ова?

  glup triagolnik.png
   
 2. Alex

  Alex
  Gaining Experience

  341
  152
  10 Август 2008
  Машко
  Возможно е. И на сликата се гледа многу убаво како :)
   
 3. FATAL ERROR !

  FATAL ERROR !
  Баниран/a

  579
  269
  24 Август 2011

Сподели

Вчитување...