1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Дали некој се разбира во видео надзор

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Astro, 13 Декември 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,155
  8,532
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Дечки,

  Ми треба некој што се разбира во видео надзор со 4-6 IP камери за едно мало проектче.

  Пишете ми во ПП.
   
  На smole и borcep им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  ARMac

  ARMac
  Орган

  6,127
  7,029
  2 oктомври 2010
  Машко
  Курајбер
  Ако сакаш препорака врти.

  И онака дужиш милка.
   

Сподели

Вчитување...