• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Дали некој ке сакат да ми направит .......

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

MLADEN

Intern
3 март 2008
32
0
дали ке сакат некој да ми направит темпате за јоомла
ајде плс мн ми требит?
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5,748
288
А да побараш некој од бесплатните ? Можеби ќе најдеш некој за твојот вкус ?
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

MLADEN

Intern
3 март 2008
32
0
barav se turiv od barane i nikako da najdam takov so sakam ajde psl nekoj aku mzoit da mi pomognit da mi naprajt?
 

D

Администратор
31 март 2007
3,292
2,000
www.iwmnetwork.com
Ај плс нека ми даде некој 1 милион долари. Многу ми требаат.

Има многу документација за Џомла, седни, прочитај.

Темава = locked.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,038
Мислења
854,999
Членови
29,644
Најнов член
Ogi1990
На врв Дно