• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Дали некој ја знае или ја игра играта Talisman Online? Пишете :)

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22,276
28,574
kalco.ru
Сакаш да кажеш дека дури сеа дознаваш за игра стара неколку години?
 

Grasshopper98

Intern
9 јули 2012
1
0
Ти прочита што пишува горе? Дали некој ја знае или ја игра играта прашувам дали има некој од тука што ја игра оваа игра...
 

gokica

Модератор
13 јуни 2009
8,725
11,174
gokica's setup  
Processor & Cooler
i7 2600K & Noctua NH-D14
Motherboard
ASUS P8Z68-V Pro GEN 3
Storage
Samsung 850 Pro 256GB
PSU
Cooler Master V850
RAM
16GB 1333Mhz Kingston Value
Video card
ASUS Strix RX570 OC
Case
HAF 932
Mouse
Logitech G502 Proteus Core
Keyboard
Logitech K800
Audio
ASUS Xonar ST
Monitor
Dell UP3216Q
OS
Windows 7, 8 & 10
Oooops... Next: Ninja in action!
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,804
Мислења
850,807
Членови
29,490
Најнов член
cadi1
На врв Дно