1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј

Дали може да се стави пассворд на Sumsung S3100

Дискусија во форумот 'Софтвер за мобилни уреди' започната од kic94, 9 oктомври 2010.

1. kic94

kic94
    Intern

63
    0
    29 Септември 2010
    Дали можам на слики,музика,пораки,на мобилниот телефон Sumsung S3100.И дали знаете како,да ми објасните :ermm:

2. D3N1EL

D3N1EL
    Practice makes perfect

2,891
    1,462
    10 Август 2010
    Машко
    симни програма за ставање на пасворд на одредени фајлови/папки, овој телефон го немам држено во рака па затоа ти викам погуглај малце, треба да најдеш нешто

3. lynx

lynx
    Unstoppable

3,388
    3,101
    4 Септември 2008
    Јас имам ваков телефон и таква опција по default нема.
    Не сум се потрудил да барам нешто екстра оти телефонот го користам само за ало ало и да го исклучам после работа.

4. D3N1EL

D3N1EL
    Practice makes perfect

2,891
    1,462
    10 Август 2010
    Машко
    па значи нека побара програмче, ги има милион на нет

5. kic94

kic94
    Intern

63
    0
    29 Септември 2010
    D3N1EL брат,прв пат барам програма за телефон.Впрочем еве барам на гоогле ама неможам да најдам ќе можи да ти видиш ако се разбираш околу овие работи ...

6. Mo3oK4e

Mo3oK4e
    Intern

476
    20
    8 Декември 2009
    Samsung а поготово овој модел ти со го имаш е малце поспецифичен за додавање на програми,теми и слични ствари во него.Многу ретко може да се најде додаден софтвер баш за овие телефони.Така што моја претпоставка е дека тешко да најдеш тоа што го бараш.

Сподели

Вчитување...