1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Дали може да се стави пассворд на Sumsung S3100

Дискусија во форумот 'Софтвер за мобилни уреди' започната од kic94, 9 oктомври 2010.

 1. kic94

  kic94
  Intern

  63
  0
  29 Септември 2010
  Дали можам на слики,музика,пораки,на мобилниот телефон Sumsung S3100.И дали знаете како,да ми објасните :ermm:
   
 2. D3N1EL

  D3N1EL
  Practice makes perfect

  2,891
  1,462
  10 Август 2010
  Машко
  симни програма за ставање на пасворд на одредени фајлови/папки, овој телефон го немам држено во рака па затоа ти викам погуглај малце, треба да најдеш нешто
   
 3. lynx

  lynx
  Unstoppable

  3,388
  3,101
  4 Септември 2008
  Јас имам ваков телефон и таква опција по default нема.
  Не сум се потрудил да барам нешто екстра оти телефонот го користам само за ало ало и да го исклучам после работа.
   
 4. D3N1EL

  D3N1EL
  Practice makes perfect

  2,891
  1,462
  10 Август 2010
  Машко
  па значи нека побара програмче, ги има милион на нет
   
 5. kic94

  kic94
  Intern

  63
  0
  29 Септември 2010
  D3N1EL брат,прв пат барам програма за телефон.Впрочем еве барам на гоогле ама неможам да најдам ќе можи да ти видиш ако се разбираш околу овие работи ...
   
 6. Mo3oK4e

  Mo3oK4e
  Intern

  476
  20
  8 Декември 2009
  Samsung а поготово овој модел ти со го имаш е малце поспецифичен за додавање на програми,теми и слични ствари во него.Многу ретко може да се најде додаден софтвер баш за овие телефони.Така што моја претпоставка е дека тешко да најдеш тоа што го бараш.
   

Сподели

Вчитување...