• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Дали може да се следи онлајн на таблет со 1Gb рам?

  • Ја почнал/а темата
  • #1

maci

On your way to fame
2 април 2008
2,982
673
Прашувам бидејќи налетав на една вест за донација на 320 таблети ST со 1гб рам ,андроид 6.

Screenshot_2020-10-18-01-41-17-254_com.facebook.lite.jpeg

Дали е чистење стара 8-9 год неупотреблива роба за донации/маркетинг?
 

Arabian

Gaining Experience
5 ноември 2013
675
413
Прашувам бидејќи налетав на една вест за донација на 320 таблети ST со 1гб рам ,андроид 6.

Погледнете го атачментот 92399

Дали е чистење стара 8-9 год неупотреблива роба за донации/маркетинг?
Овие таблети сетек ги продаваше. Многу се катастрофа. Али ако имаш опција за донации земи и раздели ги. Вајда ќе се погодат корисниците трперливи.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,570
Мислења
820,761
Членови
28,229
Најнов член
redstone
На врв Дно